Witaj, nieznajomy/a!   Rejestracja   Zaloguj się

Studnie – Wiercenie Studni – Studnia Głębinowa – Szukanie Wody

Dane:

 • Nazwa firmy: Wiercenie Studni
 • Województwo: Wielkopolskie
 • Miejscowość: Poznań
 • Telefon: 790 760 003
 • Strona internetowa: https://studnie.poznan.pl
 • Rodzaj usługi: Budowlana
 • Wygasa: 17 dni, 10 godzin

Powiadom znajomego

 • Autor ogłoszenia: on 17/04/2023

  Opis:

  Specjalizujemy się w wierceniu głębinowych studni przydomowych do 60 metrów głębokości z darmową wodą do celów spożywczych, gospodarczych i do podlewania.

  Wiercimy maksymalnie czysto bez kopania dołu do płuczki bez zbędnego brudzenia i niszczenia terenu. Studnie budujemy na działkach przydomowych, rekreacyjnych ROD, na budowach i w rolnictwie.

  W jeden dzień zbudujemy studnię całoroczną zasilającą budynek mieszkalny lub sezonową do podlewania. Stosujemy tylko atestowane materiały studzienne pozwalające uzyskać maksymalną trwałość i wydajność.

  Sprzętem wiertniczym wjedziemy prawie wszędzie. Nasza wiertnica spalinowa potrzebuje wjazdu o szerokości zaledwie 125 cm.

  W celu zminimalizowania ryzyka pustego odwiertu bez wody polecimy Państwu specjalistyczną firmę geofizyczną zajmującą się określeniem lokalizacji i głębokości podziemnych warstw wody pod studnie.

  Więcej informacji na stronie: http://www.studnie.poznan.pl

  telefon: 790 760 003

  Studnie Głębinowe – Poznań, Luboń, Stęszew, Kościan, Śmigiel, Leszno, Mosina, Rogalin, Puszczykowo, Dopiewo, Buk, Opalenica, Kórnik, Środa Wlkp, Swarzędz, Kostrzyn, Września, Pobiedziska, Gniezno, Murowana Goślina, Oborniki, Szamotuły, Nowy Tomyśl, Grodzisk Wlkp, Wolsztyn.

   

  wyświetleń: 791, dzisiaj: 1

    

  Numer ogłoszenia: 9275e6229fb44865

  Ogłoszenia

  Inne w kategorii , które mogą Cię zainteresować.

  richdanders drewno klejone

  Producent drewna klejonego Richd. Anders Polska

  Richd. Anders to kompletnie wyposażony, stosujący nowoczesne technologie zakład wytwórczy, profesjonalizujący się w tworzeniu wysokiej jakości półfabrykatów z drewna klejonego. Producent oferuje szeroką gamę produktów: […]

  18/05/2023

  wyświetleń: 13, dzisiaj: 0

  szukanie wody

  Szukanie Wody pod wiercenie studni na działkach | TOMOGRAFIA

  Profesjonalne i bezinwazyjne szukanie wody pod wiercenie studni na działkach, polach rolnych, sadach itp. geofizyczną metodą tomografii oporowej z określeniem najlepszego miejsca i orientacyjnej głębokości […]

  21/05/2023

  wyświetleń: 2181, dzisiaj: 0

  wiercenie studni

  Wiercenie Studni Głębinowych – Studnie – Szukanie Wody

  Specjalizujemy się w wierceniu głębinowych studni przydomowych do 60 metrów głębokości z darmową wodą do celów spożywczych, gospodarczych i do podlewania. Wiercimy maksymalnie czysto bez […]

  07/05/2023

  wyświetleń: 711, dzisiaj: 0