Witaj, nieznajomy/a!   Rejestracja   Zaloguj się

Dodaj ogłoszenie

Wszystkie oferty dla KUPIĘ (6)

no-image

SKUP NIERUCHOMOŚCI, MINIMUM FORMALNOŚCI-TYL...

CHCESZ SZYBKO SPRZEDAĆ NIERUCHOMOŚĆ? NIE MASZ CZASU NA SZUKANIE KUPCA? PILNIE POTRZEBUJESZ GOTÓWKI? CHĘTNIE KUPIMY JĄ OD CIEBIE. W DPK SKUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI W KORZYSTNYCH CENACH, […]

03/03/2018

wyświetleń: 37, dzisiaj: 0

no-image

Wezmę w dzierżawę ziemię orną ( KUPIĘ )

Wezmę w dzierżawę lub kupię ziemię orną w okolicach Sokółki. Wszelkie warunki dzierżawy, zakupu są do ustalenia indywidualnego.

03/03/2018

wyświetleń: 97, dzisiaj: 0

1

Odkupimy Twój udział w nieruchomości

Podział spadku nie poszedł po Twojej myśli? Mieszkanie lub inna nieruchomość została podzielona? Przypadła Ci tylko ułamkowa część majątku? 
Odkupimy Twój udział w spadku lub […]

27/02/2018

wyświetleń: 27, dzisiaj: 0

no-image

1 zł

Mieszkanie komunalne własnosciowe zamienie

Zamienie mieszkanie w domu 4 rodzinnym, duży pokój z kuchnią, łazienką i gankiem. Połozone w centrum miasta. Ogrzewane piecem kaflowym.niski czynsz. Do mieszkania należy dosć […]

23/02/2018

wyświetleń: 232, dzisiaj: 0

no-image

Kupię mieszkanie

Witam. Kupię mieszkanie przy ulicy Broniewskiego w Sokółce. Interesuje mnie metraż- ok. 60 metrów, trzy niezależne pokoje. Najlepiej- parter, pierwsze bądź drugie piętro.

19/02/2018

wyświetleń: 60, dzisiaj: 0

bcnieruchomoscikomercyjne

Ochrona prawna nieruchomości

CITIHAUS – oddłużanie i ochrona prawna obiektów komercyjnych, których zobowiązania takie jak np. kredyty przewyższają wartość nieruchomości. Zapewniamy kompleksową pomoc dla klientów banków posiadających kredyty […]

01/02/2018

wyświetleń: 43, dzisiaj: 0

Przeglądaj w kategoriach

Przeglądaj w podkategori

Brak dostępnych podkategorii

WARTO WIEDZIEĆ

Czy po usunięciu ogłoszenia usuwamy wszystkie jego ślady w internecie?
Trzeba wiedzieć, że internet ma dobrą i długą pamięć. Serwery (np. Google) przechowują i mogą udostępniać informacje przez lata. Przed zamieszczeniem czegokolwiek w internecie trzeba się dobrze zastanowić. O ryzykach zamieszczania ogłoszeń informujemy w Regulaminie Serwisu oraz na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ).

MOŻLIWOŚĆ ZMNIEJSZANIA ZDJĘĆ

 INFO   W naszym serwisie możliwe jest dodanie do ogłoszenia 5 zdjęć o wadze do 500 KB. By usprawnić zmianę wagi fotografii, udostępniamy narzędzie do łatwego i szybkiego zmniejszania rozmiaru.

TU ZMIENISZ wagę i rozmiar zdjęć >>