Witaj, nieznajomy/a!   Rejestracja   Zaloguj się

Szukanie Wody pod studnie i przed zakupem działki – Tomografia

Dane:

 • Nazwa firmy: Hydrogeofizyka
 • Województwo: Wielkopolskie
 • Miejscowość: Poznań
 • Telefon: 690600628
 • Strona internetowa: https://wyszukiwaniewody.pl
 • Rodzaj usługi: Budowlana
 • Wygasa: 5 dni, 22 godzin

Powiadom znajomego

 • Autor ogłoszenia: on 04/08/2020

  Opis:

  Szukanie wody pod studnie z natychmiastowym wytypowaniem miejsca oraz orientacyjnej głębokości odwiertu, dzięki czemu można ustalić koszty budowy studni i zminimalizować ryzyko suchego odwiertu lub ilość odwiertów próbnych za które trzeba ponieść bardzo wysokie koszty.
  Badanie gruntu pod kątem występowania podziemnej wody wykonuje się również przed zakupem działki, jeżeli nie ma wodociągu, żeby wstępnie oszacować ewentualne przyszłe koszty budowy studni i opłacalność zakupu gruntu.

  Badanie gruntu przeprowadzamy bezinwazyjną, elektryczną metodą tomografii. Wynik drukowany z opisem i wizualizacjami pomiaru wskazującymi najlepsze miejsce i orientacyjną głębokość odwiertu studni przekazujemy klientowi natychmiast po pomiarze.

  Różdżkarz, radiesteta są nieprecyzyjni. Nasze pomiary po drogich odwiertach próbnych są następną, jeżeli chodzi o skuteczność i wykorzystywaną na świecie metodą do lokalizacji podziemnej wody ułatwiającą podjęcie decyzji o budowie studni i ustaleniu jej kosztów. Tomografia gruntu to potwierdzone naukowo i praktycznie badanie z profilowaniem i natychmiastową wizualizacją w cenie, która podczas pomiaru standardowego stanowi nie więcej niż byś zapłacił za około 2 – 3 metry odwiertu.

  Mierzymy do głębokości:
  1. pomiar standardowy: 0 – 100 metrów,
  2. pomiar rozszerzony: 0 – 200 metrów,
  3. pomiar maksymalny: 0 – 300 metrów głębokości.

  Minimalne wymagania gruntu niezbędne do przeprowadzenia pomiaru to możliwość rozwinięcia miary w linii prostej o długości minimum 9 m, ale nie dłuższej niż 50 metrów, która musi być oddalona od zabudowań, płotów, kabli pod napięciem minimum 5 metrów. Na terenie pomiarowym musi dać się swobodnie przejść oraz nie może być bardzo podmokły, zagruzowany i zaśmiecony.

  tel. 690 600 628

  Więcej informacji na stronie: http://www.wyszukiwaniewody.pl
  mail: biuro(małpa)wyszukiwaniewody.pl

  Szukanie Wody: Poznań, Luboń, Stęszew, Kościan, Śmigiel, Leszno, Mosina, Rogalin, Puszczykowo, Dopiewo, Buk, Opalenica, Kórnik, Środa Wlkp, Swarzędz, Kostrzyn, Września, Pobiedziska, Gniezno, Murowana Goślina, Oborniki, Szamotuły, Nowy Tomyśl, Grodzisk Wlkp, Wolsztyn i każde inne miejsce po uzgodnieniu.

  Szukanie wody w województwach: wielkopolskie, lubuskie, łódzkie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodniopomorskie, dolnośląskie, opolskie i każde inne miejsce po uzgodnieniu.

  Techniki geologicznych pomiarów oporowych, rezystancyjnych, magnetooporowych z wizualizacją, tomografia gruntu z profilowaniem.

   

  wyświetleń: 1105, dzisiaj: 3

    

  Numer ogłoszenia: 895ae1ea2ead38d

  Ogłoszenia

  Inne w kategorii , które mogą Cię zainteresować.

  Prospekt bhp

  Usługi BHP – Prospekt BHP, sanepid, Haccp, pomiary.

  Wykonam zadania służby bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej w zakładzie pracy : – Nadzorowanie zgodności procedur i dokumentacji z wymogami przepisów BHP a […]

  06/08/2020

  wyświetleń: 42, dzisiaj: 0

  geckogeo-ogloszenie

  100 zł

  Usługi geodezyjne w Nowem w powiecie świeckim

  Nasze biuro geodezyjne oferuje szeroki wachlarz usług geodezyjnych dla kontrahentów z sektora publicznego i prywatnego. Świadczymy kompleksowe usługi geodezyjne dla inwestycji biznesowych oraz mieszkalnych, lokali […]

  31/08/2020

  wyświetleń: 23, dzisiaj: 0

  1c

  Osuszanie, izolacja piwnic, ścian, fundamentów, iniekcja i podcinanie murów...

  Wykonujemy ekspertyzy w zakresie przyczyn zawilgocenia ścian. Ponadto: izolacje przeciwwilgociowe, izolacja poziome i pionowe, odgrzybianie ścian, drenaż opaskowy, odwodnienie fundamentów, usuwanie wilgoci, odwodnienie fundamentów budynku, […]

  22/09/2020

  wyświetleń: 550, dzisiaj: 0