Witaj, nieznajomy/a!   Rejestracja   Zaloguj się

Szukanie Wody pod wiercenie studni na działkach | TOMOGRAFIA

Dane:

 • Nazwa firmy: Hydrogeofizyka
 • Województwo: Wielkopolskie
 • Miejscowość: Poznań
 • Telefon: 690600628
 • Strona internetowa: https://wyszukiwaniewody.pl
 • Rodzaj usługi: Budowlana
 • Wygasa: 55 dni, 17 godzin

Powiadom znajomego

 • Autor ogłoszenia: on 27/11/2023

  Opis:

  Profesjonalne i bezinwazyjne szukanie wody pod wiercenie studni na działkach, polach rolnych, sadach itp. geofizyczną metodą tomografii oporowej z określeniem najlepszego miejsca i orientacyjnej głębokości odwiertu oraz wydajności, co umożliwia zminimalizować ilość drogich i nietrafionych odwiertów próbnych oraz wstępne ustalić koszty budowy studni.

  Szukanie wody wykonuje się również przed zakupem działki, żeby wstępnie oszacować głębokość odwiertu studziennego i koszty budowy studni.

  ZARAZ PO WYKONANIU POMIARÓW OTRZYMASZ:

  – WYDRUKOWANE WYNIKI Z MIEJSCEM I ORIENTACYJNĄ GŁĘBOKOŚCIĄ ODWIERTU
  – ZAZNACZYMY W TERENIE POTENCJALNIE NAJLEPSZE MIEJSCE POD STUDNIĘ
  – KORELACJĘ POMIĘDZY POMIARAMI, A GŁÓWNYMI ZBIORNIKAMI PODZIEMNEJ WODY
  – POLECIMY WSPÓŁPRACUJĄCYCH Z NAMI STUDNIARZY

  GWARANCJA NISKIEJ CENY.
  PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ LUB KARTĄ PŁATNICZĄ. WYSTAWIAMY FAKTURY.

  W cenie podstawowej otrzymasz do 4 całkowicie bezinwazyjnych pomiarów w liniach prostych do 50 metrów każda i do 100 m głębokości, co pozwala dokładnie przebadać każdą działkę budowlaną. Badanie na działce budowlanej zwykle trwa do 2 godzin.

  Badania wykonujemy dwoma niezależnymi urządzeniami magnetotellurycznymi w sposób minimalizujący ryzyko zakłóceń i błędów pomiarowych w zakresach do 100, 200 lub 300 metrów głębokości.

  BEZPŁATNIE korelujemy wyniki pomiarów z mapami sklasyfikowanych podziemnych głównych zbiorników wody i z głębokościami zalegalizowanych studni, usytuowanych możliwie jak najbliżej miejsca naszych pomiarów.
  Współpracujemy z wieloma sprawdzonymi studniarzami i w zależności od wstępnie ustalonej po pomiarze głębokości odwiertu polecimy Państwu najbardziej odpowiednich.

  Więcej informacji: http://www.wyszukiwaniewody.pl

  tel. 690_600_628

  Różdżkarz, radiesteta są nieprecyzyjni. Bezinwazyjna tomografia oporowa gruntu to potwierdzone naukowo i praktycznie badanie z profilowaniem i natychmiastową wizualizacją w cenie, która podczas pomiaru standardowego stanowi nie więcej niż koszty około 2–3 metrów odwiertu. Elektryczne badania gruntu metodą tomografii oporowej po drogich odwiertach próbnych są tanią alternatywą do lokalizacji podziemnej wody.

  Minimalne wymagania gruntu niezbędne do przeprowadzenia pomiaru to możliwość rozwinięcia miary w linii prostej o długości minimum 9 m, ale nie dłuższej niż 50 metrów, która musi być oddalona od zabudowań, płotów, kabli pod napięciem minimum 5 metrów. Na terenie pomiarowym musi dać się swobodnie przejść oraz grunt nie może być bardzo podmokły, zagruzowany i zaśmiecony.

  Szukanie Wody: Poznań, Luboń, Stęszew, Gostyń, Rokietnica, Kościan, Śmigiel, Leszno, Mosina, Puszczykowo, Tarnowo Podgórne, Dopiewo, Buk, Kórnik, Środa Wlkp, Swarzędz, Krotoszyn, Września, Pobiedziska, Gniezno, Murowana Goślina, Oborniki, Szamotuły, Nowy Tomyśl, Grodzisk Wlkp., Wolsztyn, Ostrów Wlkp., Pleszew i każde inne miejsce po uzgodnieniu.
  Szukanie wody pod studnie: wielkopolska, łódzkie, lubuskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodniopomorskie, dolnośląskie, opolskie.

  Techniki geologicznych pomiarów oporowych, rezystancyjnych, magnetooporowych z wizualizacją, magnetotelluryka, tomografia gruntu z profilowaniem.

   

  wyświetleń: 2301, dzisiaj: 1

    

  Numer ogłoszenia: 895ae1ea2ead38d

  Ogłoszenia

  Inne w kategorii , które mogą Cię zainteresować.

  1 wynajem_wozki-widlowe-ladowarki-teleskopowe-dmtech-5

  Wynajem, serwis ładowarek teleskopowych Manitou ładowarka teleskopowa Dm Te...

  Wynajem, serwis ładowarek teleskopowych Manitou ładowarka teleskopowa Wynajem, sprzedaż, serwis ładowarek teleskopowych i wózków widłowych do 10 ton. W naszym parku maszynowym posiadamy ładowarki teleskopowe: […]

  06/10/2023

  wyświetleń: 884, dzisiaj: 0

  Złota Rączka Bielany Bemowo Białołeka Żoliborz

  3 zł

  Złota Rączka Bielany Bemowo Białołęka Żoliborz

  MŁ Serwis Domowy wie co trzeba zrobić by odświeżyć i naprawić mieszkanie. Zamontuje a inspiracje zostawiam Tobie. Jak widać zawsze coś jest do zrobienia w […]

  08/10/2023

  wyświetleń: 822, dzisiaj: 0

  WP_20171025_14_54_10_Pro

  Usługi remontowe Wrocław i okolice

  Oferujemy Państwu kompleksowe usługi remontowo-budowlane. Fachowo i solidnie wykonujemy usługi remontowe (remonty mieszkań i biur) i wykończeniowe. Wykonujemy między innymi: * projektowanie wnętrz * remonty […]

  11/11/2023

  wyświetleń: 106, dzisiaj: 0