Witaj, nieznajomy/a!   Rejestracja   Zaloguj się

Szukanie Wody pod wiercenie studni na działkach | TOMOGRAFIA

Dane:

 • Nazwa firmy: Hydrogeofizyka
 • Województwo: Wielkopolskie
 • Miejscowość: Poznań
 • Telefon: 690600628
 • Strona internetowa: https://wyszukiwaniewody.pl
 • Rodzaj usługi: Budowlana
 • Wygasa: 59 dni, 7 godzin

Powiadom znajomego

 • Autor ogłoszenia: on 19/10/2021

  Opis:

  Szukanie wody pod wiercenie studni na działkach metodą bezinwazyjnej tomografii oporowej z wynikiem określającym miejsce oraz orientacyjną głębokość odwiertu, co pozwoli Ci ustalić koszty budowy studni i zminimalizować ryzyko drogich suchych odwiertów próbnych.

  Szukanie wody można również wykonać przed zakupem działki, żeby wstępnie oszacować ewentualne przyszłe koszty budowy studni i opłacalność zakupu gruntu.

  Bezpośrednio po pomiarze otrzymasz:

  – wydrukowane wyniki pomiarów z orientacyjną głębokością odwiertu
  – zaznaczenie w terenie potencjalnie najlepszego miejsca odwiertu
  – omówimy wyniki pomiarów, opłacalność odwiertu oraz jakiej techniki wiercenia użyć
  – polecimy jednego z wielu studniarzy z którymi współpracujemy

  Mierzymy do głębokości w zamówionych zakresach:

  1. pomiar standardowy: 0 – 100 metrów,
  2. pomiar rozszerzony: 0 – 200 metrów,
  3. pomiar maksymalny: 0 – 300 metrów głębokości.

  Zadzwoń i poznaj więcej szczegółów: tel. 690 600 628

  Więcej informacji na stronie: http://www.wyszukiwaniewody.pl

  Różdżkarz, radiesteta są nieprecyzyjni. Nasze badanie gruntu przeprowadzamy bezinwazyjną, elektryczną i naukową metodą tomografii oporowej. Elektryczne badania gruntu po drogich odwiertach próbnych są tanią alternatywą do lokalizacji podziemnej wody umożliwiającą podjęcie decyzji o budowie studni i ustaleniu jej kosztów. Tomografia gruntu to potwierdzone naukowo i praktycznie badanie z profilowaniem i natychmiastową wizualizacją w cenie, która podczas pomiaru standardowego stanowi nie więcej niż koszty około 2–3 metrów odwiertu.

  Minimalne wymagania gruntu niezbędne do przeprowadzenia pomiaru to możliwość rozwinięcia miary w linii prostej o długości minimum 9 m, ale nie dłuższej niż 50 metrów, która musi być oddalona od zabudowań, płotów, kabli pod napięciem minimum 5 metrów. Na terenie pomiarowym musi dać się swobodnie przejść oraz grunt nie może być bardzo podmokły, zagruzowany i zaśmiecony.

  Szukanie Wody: Poznań, Luboń, Stęszew, Gostyń, Rokietnica, Kościan, Śmigiel, Leszno, Mosina, Puszczykowo, Tarnowo Podgórne, Dopiewo, Buk, Kórnik, Środa Wlkp, Swarzędz, Krotoszyn, Września, Pobiedziska, Gniezno, Murowana Goślina, Oborniki, Szamotuły, Nowy Tomyśl, Grodzisk Wlkp, Wolsztyn, Ostrów Wlkp., Pleszew i każde inne miejsce po uzgodnieniu.
  Szukanie wody pod studnie: wielkopolska, łódzkie, lubuskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodniopomorskie, dolnośląskie, opolskie.

  Techniki geologicznych pomiarów oporowych, rezystancyjnych, magnetooporowych z wizualizacją, tomografia gruntu z profilowaniem.

   

  wyświetleń: 1488, dzisiaj: 2

    

  Numer ogłoszenia: 895ae1ea2ead38d

  Ogłoszenia

  Inne w kategorii , które mogą Cię zainteresować.

  SACJ9683

  689 zł

  Przegroda przesłona balkonowa ogrodowa Fello

  Firma Fello specjalizuje się w produkcji systemów balustrad i poręczy ściennych lakierowanych proszkowo również do samodzielnego montażu. Do produkcji wykorzystujemy tylko stal nierdzewną i aluminium. […]

  25/08/2021

  wyświetleń: 70, dzisiaj: 1

  home1

  250 zł

  Wiercenie studni, studnie głębinowe, studnie kopane

  Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem istniejącą na rynku od 2010 roku zajmującą się odwiertami studni głębinowych. Przed rozpoczęciem wiercenia analizujemy oczekiwania klienta oraz rozpoznajemy warunki […]

  14/09/2021

  wyświetleń: 138, dzisiaj: 0

  20210812_101806_Easy-Resize.com

  12,000 zł

  Kontener morski / magazynowy 20DV 40DV 40HC TRANSPORT

  Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży różnego rodzaju kontenerów: – kontenery morskie/ magazynowe 20dv, 40dv, 40hc – kontener biurowy, – kontener budowlany, – kontener sanitarny, […]

  13/10/2021

  wyświetleń: 49, dzisiaj: 1