Witaj, nieznajomy/a!   Rejestracja   Zaloguj się

Szukanie Wody na działkach pod wiercenie studni – Tomografia oporowa

Dane:

 • Nazwa firmy: Hydrogeofizyka
 • Województwo: Wielkopolskie
 • Miejscowość: Poznań
 • Telefon: 690600628
 • Strona internetowa: https://wyszukiwaniewody.pl
 • Rodzaj usługi: Budowlana
 • Wygasa: 54 dni, 7 godzin

Powiadom znajomego

 • Autor ogłoszenia: on 23/01/2020

  Opis:

  Szukanie wody pod studnie z natychmiastowym wytypowaniem miejsca oraz orientacyjnej głębokości wiercenia, dzięki czemu można ustalić koszty budowy studni i zminimalizować ryzyko suchego odwiertu lub ilość odwiertów próbnych za które trzeba ponieść wysokie koszty. Badanie gruntu przeprowadzamy elektryczną metodą tomografii z natychmiastową wizualizacją pomiaru i dodatkowym pomiarem uzupełniającym wytypowanego wcześniej miejsca. Bezpośrednio po pomiarze zaznaczymy na działce najlepsze miejsce do odwiertu studziennego.

  Różdżkarz i radiesteta są nieprecyzyjni. Nasze pomiary po kosztownych odwiertach próbnych są następną, jeżeli chodzi o skuteczność popularną i wykorzystywaną na świecie metodą do lokalizacji wody pozwalającą zminimalizować ilość odwiertów próbnych. Tomografia gruntu to potwierdzone naukowo i praktycznie badanie z profilowaniem i natychmiastową wizualizacją w cenie, która stanowi zaledwie ułamek kosztów odwiertów próbnych bez wody.

  Minimalne wymagania gruntu niezbędne do przeprowadzenia pomiaru to możliwość rozwinięcia linii prostej minimum 9 metrów, która nie może się przecinać z podziemnymi lub nadziemnymi kablami pod napięciem i bezpośrednio nie może graniczyć z budynkami, płotami, gdzie bardzo wysoka trawa, krzewy, drzewa lub podmokły teren nie przeszkadzają w rozciągnięciu linii prostej w zależności od mierzonej powierzchni od 9m do 50m.

  Więcej informacji na stronie: https://wyszukiwaniewody.pl

  Szukanie Wody: Poznań, Luboń, Stęszew, Kościan, Śmigiel, Leszno, Mosina, Rogalin, Puszczykowo, Dopiewo, Buk, Opalenica, Kórnik, Środa Wlkp, Swarzędz, Kostrzyn, Września, Pobiedziska, Gniezno, Murowana Goślina, Oborniki, Szamotuły, Nowy Tomyśl, Grodzisk Wlkp, Wolsztyn, okolice.

  Szukanie wody w województwach: wielkopolskie, lubuskie, łódzkie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodniopomorskie, dolnośląskie, opolskie.

  Techniki geologicznych pomiarów oporowych, rezystancyjnych, magnetooporowych z wizualizacją, tomografia gruntu z profilowaniem.

  wyświetleń: 582, dzisiaj: 1

    

  Numer ogłoszenia: 895ae1ea2ead38d

  Ogłoszenia

  Inne w kategorii , które mogą Cię zainteresować.

  hydroksyl

  10 zł

  HYDROKSYL TECHNOLOGIA NASA ODKAŻANIE DEZYNFEKCJA ODGRZYBIANIE

  Ozon jest powszechnie zanany jako wysoce skuteczny neutralizator zapachów, pod warunkiem jednak, że obszar, który ma być poddany działaniu ozonem musi być zamknięty dla ludzi […]

  19/12/2019

  wyświetleń: 286, dzisiaj: 0

  firbau_logo

  10 zł

  IZOLACJE I OSUSZANIE BUDYNKÓW METODĄ INIEKCJI KRYSTALICZNEJ

  ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONE INTERNETOWĄ http://WWW.FIRBAU.PL Tel +48 601 097 401 Tel/fax 338573829 W naszej ofercie mamy: 1.POMIARY TERMOWIZYJNE 2. OSUSZANIE BUDYNKÓW 3. IZOLACJE BUDYNKÓW […]

  19/12/2019

  wyświetleń: 308, dzisiaj: 0

  no-image

  Zabezpieczenia przed ptakami trójmiasto

  Częstokroć Zabezpieczenia przed ptakami trójmiasto zdesperowani inwestorzy świadomością w tym momencie o wymianie kostki na oryginalną, zaś my w jakiś dzień podołamy przywrócić jej antyczny […]

  17/01/2020

  wyświetleń: 22, dzisiaj: 0