Witaj, nieznajomy/a!   Rejestracja   Zaloguj się

Szukanie Wody pod wiercenie studni na działkach | TOMOGRAFIA

Dane:

 • Nazwa firmy: Hydrogeofizyka
 • Województwo: Wielkopolskie
 • Miejscowość: Poznań
 • Telefon: 690600628
 • Strona internetowa: https://wyszukiwaniewody.pl
 • Rodzaj usługi: Budowlana
 • Wygasa: 26 dni, 17 godzin

Powiadom znajomego

 • Autor ogłoszenia: on 18/06/2024

  Opis:

  Profesjonalne i bezinwazyjne szukanie wody pod wiercenie studni na działkach, polach rolnych, sadach itp. geofizyczną metodą tomografii oporowej z określeniem najlepszego miejsca i orientacyjnej głębokości odwiertu oraz wydajności, co umożliwia zminimalizować ilość drogich i nietrafionych odwiertów próbnych oraz wstępne ustalić koszty budowy studni.

  Szukanie wody wykonuje się również przed zakupem działki, żeby wstępnie oszacować głębokość odwiertu studziennego i koszty budowy studni.

  ZARAZ PO WYKONANIU POMIARÓW OTRZYMASZ:

  – WYDRUKOWANE WYNIKI Z MIEJSCEM I ORIENTACYJNĄ GŁĘBOKOŚCIĄ ODWIERTU
  – ZAZNACZYMY W TERENIE POTENCJALNIE NAJLEPSZE MIEJSCE POD STUDNIĘ
  – KORELACJĘ POMIĘDZY POMIARAMI, A GŁÓWNYMI ZBIORNIKAMI PODZIEMNEJ WODY
  – POLECIMY WSPÓŁPRACUJĄCYCH Z NAMI STUDNIARZY

  GWARANCJA NISKIEJ CENY.
  PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ LUB KARTĄ PŁATNICZĄ. WYSTAWIAMY FAKTURY.

  W cenie podstawowej otrzymasz do 4 całkowicie bezinwazyjnych pomiarów w liniach prostych do 50 metrów każda i do 100 m głębokości, co pozwala dokładnie przebadać każdą działkę budowlaną. Badanie na działce budowlanej zwykle trwa do 2 godzin.

  Badania wykonujemy dwoma niezależnymi urządzeniami magnetotellurycznymi w sposób minimalizujący ryzyko zakłóceń i błędów pomiarowych w zakresach do 100, 200 lub 300 metrów głębokości.

  BEZPŁATNIE korelujemy wyniki pomiarów z mapami sklasyfikowanych podziemnych głównych zbiorników wody i z głębokościami zalegalizowanych studni, usytuowanych możliwie jak najbliżej miejsca naszych pomiarów.
  Współpracujemy z wieloma sprawdzonymi studniarzami i w zależności od wstępnie ustalonej po pomiarze głębokości odwiertu polecimy Państwu najbardziej odpowiednich.

  Więcej informacji: http://www.wyszukiwaniewody.pl

  tel. 690_600_628

  Różdżkarz, radiesteta są nieprecyzyjni. Bezinwazyjna tomografia oporowa gruntu to potwierdzone naukowo i praktycznie badanie z profilowaniem i natychmiastową wizualizacją w cenie, która podczas pomiaru standardowego stanowi nie więcej niż koszty około 2–3 metrów odwiertu. Elektryczne badania gruntu metodą tomografii oporowej po drogich odwiertach próbnych są tanią alternatywą do lokalizacji podziemnej wody.

  Minimalne wymagania gruntu niezbędne do przeprowadzenia pomiaru to możliwość rozwinięcia miary w linii prostej o długości minimum 9 m, ale nie dłuższej niż 50 metrów, która musi być oddalona od zabudowań, płotów, kabli pod napięciem minimum 5 metrów. Na terenie pomiarowym musi dać się swobodnie przejść oraz grunt nie może być bardzo podmokły, zagruzowany i zaśmiecony.

  Szukanie Wody: Poznań, Luboń, Stęszew, Gostyń, Rokietnica, Kościan, Śmigiel, Leszno, Mosina, Puszczykowo, Tarnowo Podgórne, Dopiewo, Buk, Kórnik, Środa Wlkp, Swarzędz, Krotoszyn, Września, Pobiedziska, Gniezno, Murowana Goślina, Oborniki, Szamotuły, Nowy Tomyśl, Grodzisk Wlkp., Wolsztyn, Ostrów Wlkp., Pleszew i każde inne miejsce po uzgodnieniu.
  Szukanie wody pod studnie: wielkopolska, łódzkie, lubuskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodniopomorskie, dolnośląskie, opolskie.

  Techniki geologicznych pomiarów oporowych, rezystancyjnych, magnetooporowych z wizualizacją, magnetotelluryka, tomografia gruntu z profilowaniem.

   

  wyświetleń: 2446, dzisiaj: 1

    

  Numer ogłoszenia: 895ae1ea2ead38d

  Ogłoszenia

  Inne w kategorii , które mogą Cię zainteresować.

  no-image

  Drzwi Rabka

  Everyman krajowy Petent uważany znajdujący się swoiście, w związku z tym wielka arsenał wysokiej jakości owoców, estetyka wypracowania i profesjonalna obsługa. Inwitujemy Państwa aż do […]

  27/05/2024

  wyświetleń: 256, dzisiaj: 0

  wiercenie studni

  Studnie – Wiercenie Studni – Studnia Głębinowa – Szukanie...

  Specjalizujemy się w wierceniu głębinowych studni przydomowych do 60 metrów głębokości z darmową wodą do celów spożywczych, gospodarczych i do podlewania. Wiercimy maksymalnie czysto bez […]

  05/07/2024

  wyświetleń: 1059, dzisiaj: 0

  Screenshot 2024-06-19 103838

  30 zł

  App Development Company in Dubai

  TechGropse is a leading app development company in Dubai, specializing in creating innovative, user-friendly mobile apps. Our expert team delivers customized solutions for iOS, Android, […]

  08/07/2024

  wyświetleń: 11, dzisiaj: 0