Witaj, nieznajomy/a!   Rejestracja   Zaloguj się

Reklama

Ogłaszam.pl jest popularnym serwisem ogłoszeniowym, który umożliwia promocję swoich produktów i usług na lokalnym rynku.

Reklama w Ogłaszam.pl jest atrakcyjna cenowo i bezpieczna pod względem planowania budżetu. Nie ma tu zliczania klików na reklamie. Nie ma obawy, że budżet skończy się po paru godzinach wyświetlania. Bardzo irytujące są reklamy, których nie można samemu dostrzec, bo rotacja wyświetla akurat inne reklamy lub właśnie skończył się limit wykupionych odsłon. W Ogłaszam.pl otwieramy stronę z wykupioną reklamą i ona tam jest! Reklama obecna jest w takim miejscu i przez taki okres za jaki zapłacimy.

Statystyki Ogłaszam.pl
Odwiedziny: około 50 tys. miesięcznie
Odsłony: około 300 tys. miesięcznie


CENNIK REKLAM

Doublebillboard 750×200 pikseli – 1000 zł netto  teraz tylko 600 zł netto !!! – cena dotyczy emisji przez jeden miesiąc, non stop (bez rotacji) na wszystkich dostępnych stronach. Reklama umiejscowiona jest na górze serwisu (obok logo).

Baner o wymiarze 300×250 pikseli – 300 zł netto  teraz tylko 200 zł netto !!! – cena dotyczy emisji przez jeden miesiąc, non stop (bez rotacji) na wszystkich stronach z ogłoszeniami. Reklama umiejscowiona jest w prawej części strony.


UPUSTY CENOWE

Cena reklamy uzależniona jest również od czasu trwania kampanii. W przypadku zamieszczenia reklam na czas dłuższy niż 3 miesiące oferujemy następujące upusty: reklama przez okres 3 miesięcy: 20% upustu, 6 miesięcy: 30% upustu, 12 miesięcy: 40% upustu.

Na każde zamówienie wystawiana jest faktura VAT. Ceny i upusty podane na niniejszej stronie mogą ulec zmianie bez uprzedzenia.


FORMULARZ KONTAKTOWY

    [recaptcha]

    Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie zawartych w nim danych osobowych.