Witaj, nieznajomy/a!   Rejestracja   Zaloguj się

Studia: dziennikarstwo, pedagogika, psychologia

Dane:

 • Województwo: Mazowieckie
 • Miejscowość: Warszawa
 • Ulica: Smulikowskiego 6/8
 • Telefon: 690890760
 • Strona internetowa: https://wwsh.edu.pl
 • Wygasa: 7 dni, 5 godzin

Powiadom znajomego

 • Autor ogłoszenia: on 29/04/2021

  Opis:

  Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna im. Bolesława Prusa zaprasza na studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe na kierunkach: dziennikarstwo, pedagogika oraz psychologia.

  W ramach studiów I stopnia (licencjackich) na kierunku „Dziennikarstwo i komunikacja społeczna” studenci otrzymują kompleksowe przygotowanie do pracy w zawodzie dziennikarza i innych profesjach, w których liczy się szeroko pojęta komunikacja społeczna, w tym związanych z reklamą, edukacją medialną i public relations.
  Studenci uzyskują gruntowną wiedzę z obszaru dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz praktyczne umiejętności związane z wystąpieniami przed kamerą, pracą z mikrofonem i autoprezentacją, a także z obsługą nowoczesnego sprzętu w studiu telewizyjnym i radiowym.

  Studia pedagogiczne są adresowane głównie do osób, które wiążą swoją przyszłość z pracą w sektorze edukacyjnym.
  W ofercie WWSH znajdują się:
  3-letnie studia licencjackie i 2-letnie studia magisterskie na kierunku „Pedagogika”, m.in. w specjalnościach „Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z terapią pedagogiczną”, „Edukacja dla bezpieczeństwa”, „Pedagog szkolny z terapią pedagogiczną”; 5-letnie jednolite studia magisterskie na kierunku „Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna”; studia podyplomowe, m.in. „Mediacje szkolne”, „Pedagogika dla osób bez przygotowania pedagogicznego”, „Zarządzanie w oświacie i instytucjach kultury”.

  Psychologia należy do najczęściej wybieranych kierunków studiów w Polsce.
  5-letnie jednolite studia magisterskie na kierunku „Psychologia” pozwalają rozwinąć myślenie krytyczne, poznać i zrozumieć mechanizmy rządzące ludzkimi emocjami i relacjami międzyludzkimi, zbudować warsztat metod badawczych pomocnych w analizie ludzkich zachowań, nauczyć się wrażliwości i empatii oraz tego, jak pomagać ludziom przezwyciężać ich problemy.
  Oferta studiów psychologicznych WWSH obejmuje specjalności „Psychologia kliniczna” oraz „Psychologia biznesu i doradztwa zawodowego”.

  Zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji:
  Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna im. Bolesława Prusa
  ul.Smulikowskiego 6/8
  00-389 Warszawa
  tel.: +48 690 890 760
  e-mail: rekrutacja [małpa] wwsh [kropka] edu [kropka] pl
  https://wwsh.edu.pl

  Numer ogłoszenia: 261608a268be216b

  Ogłoszenia

  Inne w kategorii , które mogą Cię zainteresować.

  bhp czytaj plany

  Szkolenie BHP

  Szkolenie BHP. Szkolenie w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Szkolenie BHP – instruktaż ogólny. Szkolenia BHP nowych pracowników. Szkolenia BHP okresowe. Szkolenie okresowe BHP pracodawców. […]

  23/05/2021

  wyświetleń: 388, dzisiaj: 0

  kurs na zwyżki, podesty ruchome

  Kursy na podesty ruchome, zwyżki – uprawnienia UDT.

  Kursy na podesty ruchome, zwyżki – uprawnienia UDT. Ośrodek szkoleniowy JGL Logistics, prowadzi szkolenia na podesty ruchome w kat. IP: – przejezdne, wolnobieżne (podnośniki nożycowe), […]

  07/06/2021

  wyświetleń: 1090, dzisiaj: 1

  logo platforma

  Koordynator projektów unijnych kurs z MEN

  Centrum szkoleń MG-edu ogłasza zapisy na kurs Koordynator projektów unijnych Interesujesz się projektami UE i innymi? Chcesz uzyskać wiedzę i kompetencje do pracy w działach […]

  09/06/2021

  wyświetleń: 335, dzisiaj: 2