Witaj, nieznajomy/a!   Rejestracja   Zaloguj się

Praca zdalna we własnym domu

Dane:

  • Nazwa firmy: Jarek
  • Województwo: Kujawsko-pomorskie
  • Miejscowość: szczecin
  • Rodzaj pracy: Praca sezonowa
  • Typ pracy/umowy: Chałupnictwo
  • Adres: ul. jagiellońska 34/5
  • Telefon: 000000000
  • Wygasa: 19 dni, 14 godzin

Powiadom znajomego

  • Autor ogłoszenia: on 23/01/2021

    Opis:

    Szukam osób do sprzedaży na platformach zagranicznych Ebay.
    Praca dorywcza około 3 godziny pracy w tygodniu.
    Wynagrodzenie to 20% prowizji od sprzedaży za jedną sprzedaż otrzymasz 72 zł.
    Sprzedaż dotyczy numizmatyki.
    Otrzymasz gotowe zdjęcia oraz opis, twoim zadaniem będzie wyłącznie wystawianie aukcji.
    Pracujesz we własnym domu.
    Praca jest bez umowy.
    Wymagania:
    Obsługa komputera na poziomie podstawowym i dostęp do Internetu.
    Założone konto na Ebay.
    Osoby zainteresowane ofertom proszę o kontakt w celu ustalenia szczegółów współpracy.

    Brak tagów

    wyświetleń: 46, dzisiaj: 1

    Numer ogłoszenia: 396600be5e88d0f0

    Ogłoszenia

    Inne w kategorii , które mogą Cię zainteresować.

    Praca dla studentów i uczniów – Niemcy

    Praca dla studentów i uczniów – Niemcy Studencie! Przez cały rok zatrudniamy studentów oraz uczniów w okresie ferii świątecznych, zimowych i innych przerw od nauki. […]

    24/02/2021

    wyświetleń: 19, dzisiaj: 1

    no-image

    Zatrudnie do elewacji wentylowanych

    20/02/2021

    wyświetleń: 33, dzisiaj: 0

    CP_vignet_RGB

    Pracownik magazynu (k/m) obsługa zwrotów ubrań – 12,98 €

    Zakres obowiązków: Obsuga zwrotów zamówionych ubrań oraz dodatkowych akcesoriów (zegarki, buty) Skanowanie towarów i wprowadzanie do systemu Składanie ubrań i ich zapakowywanie Ogólne prace magazynowe […]

    02/03/2021

    wyświetleń: 24, dzisiaj: 10