Witaj, nieznajomy/a!   Rejestracja   Zaloguj się

Dodaj ogłoszenie

Praca w Opiece – zarobki do 1500€ – niemieckie ubezpieczenie

Dane:

  • Nazwa firmy: CJ KONIK
  • Województwo: Dolnośląskie
  • Miejscowość: GŁOGÓW
  • Rodzaj pracy: Inna praca
  • Typ pracy/umowy: Na czas nieokreślony
  • Adres: SŁOWIAŃSKA
  • Telefon: 570718736
  • Wygasa: 58 dni, 7 godzin

Powiadom znajomego

  • Autor ogłoszenia: on 23/08/2019

    Opis:

    Centrum Językowe Konik
    pracadlaopiekunek24.pl
    oferuje pracę w opiece dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych na terenie całych Niemiec (elastyczne terminy wyjazdów).
    – oferty ze znajomością języka niemieckiego na poziomie:
    podstawowym, komunikatywnym, dobrym oraz zlecenia
    BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO

    koniecznie sprawdź nas na: pracadlaopiekunek24.pl

    Nasza solidność i wysoka pozycja rynkowa w 2018 roku została potwierdzona wyróżnieniem
    ,, Pracodawca Godny Zaufania”.

    Jeżeli szukasz dobrej i rzetelnej firmy – zgłoś się do nas !!!
    Czekamy właśnie na Ciebie.

    Zaopiekuj się seniorką lub seniorem, osobami samotnymi lub małżeństwami.
    Praca w systemie zmianowym, istnieje możliwość powrotu na zlecanie do obecnej lub nowej rodziny.
    To ty decydujesz jak długo chcesz pracować.

    Wynagrodzenie: do 1500€ (wynagrodzenie uzależnione od znajomości języka i warunków pracy).

    Zakres obowiązków:
    prowadzenie domu, gotowanie, sprzątanie, pranie, zakupy, pomoc podopiecznym w codziennych czynnościach, ubieranie, mycie, karmienie, wspólne spędzanie czasu, gry, zabawy, spacery.
    ! ! ! SPRAWDZONE MIEJSCA PRACY ! ! !

    Wymagania:
    – znajomość języka niemieckiego
    – doświadczenie w opiece – akceptujemy doświadczenie w rodzinie wśród bliskich osób.
    – dobry stan zdrowia
    – mile widziane prawo jazdy kat B
    – mile widziane referencje

    Oferujemy:
    – Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie
    – Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50 EURO
    – 400 zł brutto przy drugim wyjeździe z naszą firmą oraz ciągłość w zatrudnieniu i ubezpieczeniu
    – Zwrot kosztów podróży lub transport
    – Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
    – Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach
    – Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski

    JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK
    CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE

    Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie: pracadlaopiekunek24.pl

    Zgłoszenia prosimy kierować na nr.tel:
    731 913 716
    570 718 736
    LUB
    – wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy)

    CJ KONIK Głogów
    ul. Słowiańska 17/1
    67-200 Głogów
    pracujemy w dni robocze od 8 do 16

    Pozdrawiamy

    wyświetleń: 12, dzisiaj: 2

    Numer ogłoszenia: 7255d5fe51a887f3

    Ogłoszenia

    Inne w kategorii , które mogą Cię zainteresować.

    latwepisanieprac

    Szukamy osób do współpracy – serwis pomocy w pisaniu prac

    Szukamy do naszego zespołu redaktorów osób mających doświadczenie w pomocy w pisaniu prac. Piszemy z wszystkich dziedzin, głównie z tematyki ekonomicznej, oraz technicznej. Szukamy też […]

    26/06/2019

    wyświetleń: 52, dzisiaj: 0

    Magazynier – wysoka stawka +premie!

    LeasingTeam Sp. z o.o. to jeden z liderów rynku agencji zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Współpracujemy ze znanymi i cenionymi polskimi oraz międzynarodowymi firmami, na […]

    06/04/2016

    wyświetleń: 535, dzisiaj: 1

    993884_1099157543427779_786411727282452222_n

    Psychiatra dziecięcy

    W związku z dynamicznym rozwojem Dolnośląskiego Centrum Psychoterapii Sp. z o.o. poszukujemy do współpracy psychiatry dziecięcego Nr referencyjny DCP/2019/PSYCHIATRA DZIĘCIĘCY Opis stanowiska: • przeprowadzenia konsultacji […]

    13/07/2019

    wyświetleń: 53, dzisiaj: 0