Witaj, nieznajomy/a!   Rejestracja   Zaloguj się

Praca w hotelach w Irlandii

Dane:

  • Nazwa firmy: Cekal
  • Województwo: Śląskie
  • Miejscowość: Katowice
  • Rodzaj pracy: Praca fizyczna
  • Typ pracy/umowy: Na czas nieokreślony
  • Adres: Irlandia
  • Telefon: 574701284
  • Strona internetowa: http://www.cekal.pl
  • Wygasa: 10 dni, 15 godzin

Powiadom znajomego

  • Autor ogłoszenia: on 29/03/2022

    Opis:

    Cekal jest polską agencją pośrednictwa pracy powstałą w 2013 roku która zajmuję się rekrutacją personelu do pracy w całej Uni Europejskiej. Obsługujemy wiele branż. Jesteśmy legalnym biurem pośrednictwa pracy o numerze KRAZ 27184

    Opis stanowiska:
    Generalny asystent
    Praca od zaraz

    Hotele dla których rekrutujemy znajdują się w małych wsiach i miasteczkach w pobliżu większych miast.

    Zadania general assistant to: sprzątanie pokoi, praca w hotelowej restauracji lub pomoc w kuchni.Osoba piastująca stanowisko General Assistant pomaga w hotelu w miejscach gdzie potrzeba dodatkowej osoby.

    Nasza oferta:
    -kontrakt podpisywany bezpośrednio z hotelem.
    -wynagrodzenie od 10.50 €/h brutto
    -kontrakt na min 40 h/tydzień plus nadgodziny
    -darmowe wyżywienie podczas pracy i w dni wolne od pracy ( w zależności od hotelu)
    – tanie zakwaterowanie, 50-70 € na tydzień ze wszystkimi rachunkami bardzo blisko miejsca pracy. Pokoje 2 osobowe z dostępem do internetu.
    – hotele oferują kontrakt na 6 – 12 miesięcy w tym 5 tygodni płatnego urlopu do wykorzystania w roku

    Wymagania:
    – mile widziane doświadczenie
    – podstawowa/dobra/komunikatywna znajomość j. angielskiego

    Prosimy o przesłanie CV w j. angielskim wraz ze zdjęciem na adres kontakt [małpa] cekal [kropka] pl w tytule Hotel Irlandia

    Brak tagów

    wyświetleń: 38, dzisiaj: 1

    Numer ogłoszenia: 9676242a8e158223

    Ogłoszenia

    Inne w kategorii , które mogą Cię zainteresować.

    Czechy – produkcja wyrobów aluminiowych blisko granicy

    Agencja Personal fabric powstała w 2004 roku i jest jedną z czołowych Agencji pracy w Czechach. Jesteśmy dużą, stabilną firmą z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną […]

    13/05/2022

    wyświetleń: 133, dzisiaj: 1

    no-image

    Kierowca C+E

    Firma Budokrusz S.A. z siedzibą główną w Odrano Woli niedaleko Grodziska Mazowieckiego poszukuje kandydata na stanowisko: KIEROWCA C+E – wywrotka Miejsce pracy: Sokółka, podlaskie, Polska […]

    28/04/2022

    wyświetleń: 40, dzisiaj: 0

    Opinie.pl Nagrody

    Wypełniaj Ankiety Za Pieniądze

    Opinie.pl to polska strona internetowa, która istnieje od 2009 roku. Umożliwia ona zarabianie pieniędzy poprzez wypełnianie ankiet. Aby się zarejestrować wystarczy kliknąć tutaj: https://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76826221 Wybieramy […]

    25/04/2022

    wyświetleń: 31, dzisiaj: 1