Witaj, nieznajomy/a!   Rejestracja   Zaloguj się

Praca w hotelach w Anglii i Szkocji

W czasie sprzedaży
aaaLogo

Dane:

  • Sprzedane, w czsie realizacji
  • Nazwa firmy: Cekal
  • Województwo: Opolskie
  • Miejscowość: Anglia
  • Rodzaj pracy: Inna praca
  • Typ pracy/umowy: Na czas określony
  • Adres: Anglia
  • Telefon: 574701284
  • Wygasa: 19 dni, 1 godzina

Powiadom znajomego

  • Autor ogłoszenia: on 09/01/2020

    Opis:

    Praca w hotelu Anglia/Szkocja
    Cekal jest polską agencją pośrednictwa pracy z siedzibą w Wielkiej Brytanii, która zajmuję się rekrutacją opiekunek osób starszych, opiekunek do dzieci ( programy edukacyjne au pair) i pielęgniarek do pracy w całej Wielkiej Brytanii. Jesteśmy legalnym biurem pośrednictwa pracy o Company Number: 8321774.

    Opis stanowiska
    Praca w hotelu. Różne lokalizacje w Anglii oraz Szkocji

    Poszukujemy osób do sprzątania pokoi, pracy w hotelowej restauracji, w kuchni , kelnerzy

    Wynagrodzenie 7,50-10 GBP/h. Bardzo tanie zakwaterowanie (pokój w hotelu)

    Kontrakty na 6-12 miesięcy na 40 godzin w tygodniu plus dużo nadgodzin.
    Wymagania:

    – dobra znajomość j. angielskiego – osoba sprzątająca pokój może pracować jako kelner/kelnerka w restauracji.

    – ważny paszport lub prawo jazdy

    Praca od zaraz.
    Prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na praca [małpa] cekal [kropka] pl w tytule Hotel.
    Nasz kontakt w Polsce: Ewa Cieślak +48 605 867 176

    Skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

    wyświetleń: 147, dzisiaj: 1

    Numer ogłoszenia: 5595954456fda58f

    Ogłoszenia

    Inne w kategorii , które mogą Cię zainteresować.

    logo-autumncare-ok

    Dobre Zarobki- Opiekunki -wymiany Luty 2020

    Firma Autumn Care obecnie poszukuje pracownika na Stanowisko:Opiekunka Miejsce pracy: Niemcy Data rozpoczęcia pracy:02.2020 Wymagania: – kobieta, mężczyzna, – wykwalifikowana opiekunka, – opiekunka medyczna, – […]

    06/02/2020

    wyświetleń: 51, dzisiaj: 1

    no-image

    Zatrudnię ulotkarzy!

    Praca łatwa, nie wymagająca wysiłku fizycznego. Rozdawanie ulotek ludziom w centrum. Godziny pracy 19:30-24:00. Stawka 17zł/h Płatność po wykonanej pracy. Możliwość dłuższej współpracy. Zapraszam do […]

    22/01/2020

    wyświetleń: 80, dzisiaj: 0

    no-image

    Mechanik samochodowy

    Zatrudnimy mechanika samochodowego z doświadczeniem.

    21/01/2020

    wyświetleń: 51, dzisiaj: 0