Witaj, nieznajomy/a!   Rejestracja   Zaloguj się

Praca przy Komputerze | Nawet 2500 zł netto na start

Dane:

  • Nazwa firmy: Paweł
  • Województwo: Mazowieckie
  • Miejscowość: Bielsko-Biała
  • Rodzaj pracy: Praca umysłowa
  • Typ pracy/umowy: Na czas nieokreślony
  • Adres: Bielsko-Biała, Batorego Stefana
  • Telefon: 131313131
  • Strona internetowa: https://www.facebook.com/pawelbenedykt91
  • Wygasa: 9 dni, 15 godzin

Powiadom znajomego

  • Autor ogłoszenia: on 26/02/2021

    Opis:

    Współpracujemy z polską firmą, która istnieje na rynku od ponad 17 lat.

    Poszukuję partnerów do współpracy w zakresie Afiliacji/Marketingu internetowego/Reklamy

    Co oferujemy?

    – Praca odbywa się na podstawie UMOWY
    – Wynagrodzenie w wysokości 2400 – 10500 PLN – uzależnione od zaangażowania
    – Wysokie, regularne wynagrodzenie przy stałej współpracy
    – Pracę zdalną, nie musisz wychodzić z domu
    – Narzędzia oraz gotowe szkolenia dla osób bez doświadczenia – Szkolimy od A do Z
    – Zdobycie nowych kompetencji dot. marketingu internetowego
    – Regularne szkolenia online
    – Elastyczne godziny pracy
    – Możliwość pracy w formie dodatkowej lub stałej
    – Pełne wsparcie osoby wprowadzającej
    – Świetną atmosferę oraz wsparcie całego zespołu

    Wymagania:

    – Ukończone 18 lat
    – Obywatelstwo polskie
    – Aktualne zamieszkanie na terenie Polski
    – Komputer lub smartfon z dostępem do internetu
    – Obsługa komputera na poziomie podstawowym
    – Sumienność, zaangażowanie i chęć do rozwoju

    Opis Stanowiska:

    – działania promocyjne produktów najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku
    – nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi Klientami,
    – obsługa Klienta,
    – tworzenie narzędzi reklamowych,
    – praca odbywa się w 100% w internecie. Rozmowy telefoniczne nie są wymagane.

    Możliwość atrakcyjnych zarobków:

    – Na początek około 2 400 PLN miesięcznie, pracując po 2-3 godziny dziennie bez inwestycji.
    – U nas nie ma górnej granicy zarobków dlatego już po około 2-3 miesiącach masz możliwość zarobków – 5 000 PLN a w kolejnych miesiącach – 10 500 PLN i więcej miesięcznie.
    – Wszystko uzależnione od Twojego zaangażowania

    Chcesz więcej uzyskać więcej informacji i dołączyć do projektu ?

    1. Napisz do mnie bezpośrednio prywatną wiadomość na moim FB (link znajdziesz poniżej lub/i klikając przycisk obok)
    2. Dodaj mnie do znajomych- ułatwi mi to kontakt z Tobą i szybciej odpowiem (dostaje dużo wiadomości)
    3. Przedstawię Ci szczegóły oraz umówimy się na wstępną rozmowę.

    Link do mojego profilu na FB:

    Brak tagów

    wyświetleń: 48, dzisiaj: 1

    Numer ogłoszenia: 32260389577cdc2a

    Ogłoszenia

    Inne w kategorii , które mogą Cię zainteresować.

    `Collage

    Dołącz do Oriflame!

    W Oriflame masz różne możliwości: 1. Możesz zamawiać tylko na własne potrzeby z 20% zniżką -bez obowiązku zamawiania co miesiąc czy za określoną kwotę.Oszczędzasz na […]

    07/04/2021

    wyświetleń: 144, dzisiaj: 0

    no-image

    Biznes w domu z dotacją bezzwrotną 30 tys.

    Pracuj w domu. Działalność gospodarcza z dochodami od zaraz, do prowadzenia poprzez internet. Zarobki miesięczne od 5 tys zł wzwyż. Profil firmy dotyczy prowadzenia strony, […]

    06/03/2021

    wyświetleń: 45, dzisiaj: 0

    Praca na wakacje dla studentów i uczniów – Niemcy

    Studencie! Chcesz sobie dorobić podczas wakacji? Nic prostszego! Zgłoś się do nas już dziś zarezerwuj miejsce! Przez cały rok zatrudniamy studentów oraz uczniów w okresie […]

    08/04/2021

    wyświetleń: 19, dzisiaj: 0