Witaj, nieznajomy/a!   Rejestracja   Zaloguj się

Praca na wakacje dla studentów i uczniów – Niemcy

Dane:

  • Nazwa firmy: Concept Plus
  • Województwo: Kujawsko-pomorskie
  • Miejscowość: Bydgoszcz
  • Rodzaj pracy: Praca fizyczna
  • Typ pracy/umowy: Na czas określony
  • Adres: Gdańska 36
  • Telefon: 517677609
  • Wygasa: 51 dni

Powiadom znajomego

  • Autor ogłoszenia: on 08/04/2021

    Opis:

    Studencie!

    Chcesz sobie dorobić podczas wakacji? Nic prostszego! Zgłoś się do nas już dziś zarezerwuj miejsce!

    Przez cały rok zatrudniamy studentów oraz uczniów w okresie ferii świątecznych, zimowych i innych przerw od nauki.

    Miejsce pracy: Haren (Ems) / Wietze (Dolna Saksonia)

    Zakres obowiązków:

    ● Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
    ● Kompletowanie i układanie na tackach zestawów dań gotowych – np. kurczak w przyprawach z warzywami
    ● Odważanie produktów
    ● Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

    Wymagania:

    ● Wytrzymałość fizyczna
    ● Pełnoletność – wymóg konieczny
    ● Umiejętność pracy w zespole
    ● Mile widziany własny samochód

    Oferujemy:

    ● Wynagrodzenie w wysokości 12,00€ brutto/h oraz dodatki i premie
    ● Umowę o pracę na warunkach niemieckich
    ● Studenci oraz uczniowie są zwolnieni ze składek ubezpieczenia społecznego
    ● Komfortowe warunki mieszkaniowe
    ● Wsparcie polskiego koordynatora

    KONTAKT

    Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

    bydgoszcz [małpa] cp-personal [kropka] com

    Tel. +48 517 677 609
    Tel. +48 517 675 433

    Brak tagów

    wyświetleń: 20, dzisiaj: 1

    Numer ogłoszenia: 748606f112356d82

    Ogłoszenia

    Inne w kategorii , które mogą Cię zainteresować.

    159177966_100696795437309_7269112124977833445_o

    Koordynator

    Poszukiwany Koordynator Poszukujemy Koordynatora do pracy w miejscowości Śmigiel. Obowiązki – spisywanie umów – przyjmowanie nowych kandydatów do pracy – robienie tabeli – robienie raportu […]

    06/04/2021

    wyświetleń: 15, dzisiaj: 0

    `Collage

    Dołącz do Oriflame!

    W Oriflame masz różne możliwości: 1. Możesz zamawiać tylko na własne potrzeby z 20% zniżką -bez obowiązku zamawiania co miesiąc czy za określoną kwotę.Oszczędzasz na […]

    07/04/2021

    wyświetleń: 144, dzisiaj: 0

    images (2)

    Pożyczki pieniężne między osobami fizycznymi

    Rzetelna i poważna oferta pożyczki? Mieszkasz w Niemczech, Szwajcarii, Francji, Kanadzie i innych krajach i potrzebujesz pożyczki na spłatę samochodu, wynajęcie domu, realizację projektu i […]

    30/03/2021

    wyświetleń: 22, dzisiaj: 0