Witaj, nieznajomy/a!   Rejestracja   Zaloguj się

Praca dla studentów/uczniów na okres wakacji – mile widziane grupy, pary!

Dane:

  • Nazwa firmy: Concept Plus Sp. z o.o.
  • Województwo: Kujawsko-pomorskie
  • Miejscowość: Bydgoszcz
  • Rodzaj pracy: Praca fizyczna
  • Typ pracy/umowy: Na czas określony
  • Adres: Gdańska 36
  • Telefon: 517677609
  • Wygasa: 49 dni, 1 godzina

Powiadom znajomego

  • Autor ogłoszenia: on 04/08/2022

    Opis:

    STUDENCIE!
    UCZNIU!

    Chcesz sobie dorobić podczas wakacji? Nic prostszego! Zgłoś się do nas już dziś i zarezerwuj miejsce!

    Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Haren (Ems) / Wietze

    Zakres obowiązków:

    ● Różne stanowiska: Pakowacz ciastek, produktów drobiarskich lub komisjoner markowych ubrań
    ● Kontrola jakości
    ● Wykonywanie prac fizycznych przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

    Wymagania:

    ● Wytrzymałość fizyczna
    ● Pełnoletność – wymóg konieczny
    ● Umiejętność pracy w zespole
    ● Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana
    ● Mile widziany własny samochód

    Oferujemy:

    ● Wynagrodzenie w wysokości 11-13 € brutto/h oraz dodatki i premie
    ● Umowę o pracę na warunkach niemieckich
    ● Studenci oraz uczniowie są zwolnieni ze składek na ubezpieczenie społeczne – wyższe wynagrodzenie netto!
    ● Komfortowe warunki mieszkaniowe
    ● Wsparcie polskiego koordynatora

    KONTAKT

    Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

    bydgoszcz [małpa] cp-personal [kropka] com

    Tel. 52/522 80 50

    Brak tagów

    wyświetleń: 162, dzisiaj: 1

    Numer ogłoszenia: 99062873d59cec9a

    Ogłoszenia

    Inne w kategorii , które mogą Cię zainteresować.

    Accounts Payable Accountant with English

    LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i […]

    18/07/2022

    wyświetleń: 44, dzisiaj: 0

    no-image

    Praca Niemcy Opieka, do 7500 na rękę – Opiekunki Osób Starszych

    Chcesz zostać opiekunką osób starszych, seniorów w Niemczech i zarabiać nawet do 7 500 zł „na rękę” ? Wyjazdy na miesiąc lub dłużej do legalnej […]

    06/08/2022

    wyświetleń: 27, dzisiaj: 1

    no-image

    KOMISJONER

    East Power sp. z o.o. KRAZ 18242. Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników oraz pracy tymczasowej. Kandydatom oferujemy wyłącznie […]

    01/07/2022

    wyświetleń: 40, dzisiaj: 0