Witaj, nieznajomy/a!   Rejestracja   Zaloguj się

PRACA DLA STUDENTÓW (K/M) – NIEMCY

Dane:

  • Nazwa firmy: Concept Plus Sp. z o.o.
  • Województwo: Podkarpackie
  • Miejscowość: Rzeszów
  • Rodzaj pracy: Praca sezonowa
  • Typ pracy/umowy: Umowa agencyjna
  • Adres: Grottgera 26
  • Telefon: +48 178787026
  • Strona internetowa: https://cp-personal.com/pl/
  • Wygasa: 34 dni, 1 godzina

Powiadom znajomego

  • Autor ogłoszenia: on 17/10/2019

    Opis:

    Studencie!

    Wakacje dobiegły końca, ale nie rekrutacja!

    Przez cały rok zatrudniamy studentów oraz uczniów w okresie ferii świątecznych, zimowych i innych przerw od nauki.

    Chcesz sobie dorobić? Zarezerwuj miejsce już dziś!

    Stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI (K/M)
    Miejsce pracy: HAREN (Ems) / WIETZE

    Zakres obowiązków:
    • Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
    • Kontrola jakości
    • Wykonywanie prac fizycznych przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

    Oferujemy:
    • Wynagrodzenie w wysokości 10€ brutto/h oraz dodatki i premie, czyli przy przepracowanych 172 h Twoje wynagrodzenie wyniesie nieco ponad 1200 euro netto już po opłaceniu zakwaterowania!
    • Umowę o pracę na warunkach niemieckich
    • Studenci są zwolnieni ze składek ubezpieczenia społecznego
    • Komfortowe warunki mieszkaniowe
    • Wsparcie polskiego koordynatora

    Wymagania:
    • Wytrzymałości fizycznej
    • Umiejętności pracy w zespole
    • Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana
    • Mile widziany własny samochód

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: Praca student na adres e-mail:

    rzeszow [małpa] cp-personal [kropka] com

    Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów

    Tel: 0048 17 878 70 26
    Tel. kom.: 0 048 504 969 105

    AKTUALNE OFERTY PRACY:

    LUB:

    Wyślij do nas swoje CV, a my dopasujemy ofertę pracy do Twoich kwalifikacji!

    Brak tagów

    wyświetleń: 49, dzisiaj: 3

    Numer ogłoszenia: 6475da839940c53a

    Ogłoszenia

    Inne w kategorii , które mogą Cię zainteresować.

    wawa5

    Pracownik Ochrony

    “Impuls Security Polska – firma o ugruntowanej pozycji na rynku, prowadząca działalność w zakresie profesjonalnej ochrony osób i mienia, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje […]

    01/02/2016

    wyświetleń: 745, dzisiaj: 1

    Pakowanie dla osób bez kwalifikacji od zaraz .

    Praca polega na pakowaniu konserw, mięsa, wędlin. Praca na terenie Szczecina od zaraz. Bez znajomości języka polskiego, bez kwalifikacji Umowa o dzieło lub zlecenie. Zarobki […]

    12/06/2016

    wyświetleń: 598, dzisiaj: 2

    latwepisanieprac

    Szukamy osób do współpracy – serwis pomocy w pisaniu prac

    Szukamy do naszego zespołu redaktorów osób mających doświadczenie w pomocy w pisaniu prac. Piszemy z wszystkich dziedzin, głównie z tematyki ekonomicznej, oraz technicznej. Szukamy też […]

    28/10/2019

    wyświetleń: 34, dzisiaj: 0