Witaj, nieznajomy/a!   Rejestracja   Zaloguj się

Poszukuję dodatkowej pracy

Dane:

  • Miejscowość: Sokółka
  • Województwo: Podlaskie
  • Rodzaj pracy: Praca fizyczna
  • Wygasa: 53 dni, 21 godzin

Powiadom znajomego

  • Autor ogłoszenia: on 07/12/2017

    Opis:

    Witam, poszukuję pracy dodatkowej w Sokółce lub okolicach, jako pomoc domowa: sprzątanie mieszkania, podwórka, robienie zakupów, prasowanie, mycie okien itp. Jeśli ktoś poszukuje takiej osoby proszę o kontakt sms-owy pod numerem telefonu 503635370.

    wyświetleń: 42, dzisiaj: 2

    Numer ogłoszenia: 2135a291a12258c9

    Ogłoszenia

    Inne w kategorii , które mogą Cię zainteresować.

    no-image

    Szukam pracy za granica

    Szukam pracy fizycznej za granica Bez doświadczenia Bez znajomosci jezyka Wymagania / Oczekiwania : Zapewnionego dojazdu z Legnicy do miejsca pracy Zakwaterowania Podstawowych warunków Umowy […]

    08/12/2017

    wyświetleń: 16, dzisiaj: 1

    no-image

    Pracy poszukuję

    Emeryt 50+ poszukuje pracy.Czynne prawo jazdy kat.ABCET , aktualne badania lekarskie,psychotesty, przew. rzeczy ,karta kierowcy,ks. zdrowia,znajomosc obsł. komputera (OFFICE).Rozważę każdą propozycję.

    09/11/2017

    wyświetleń: 65, dzisiaj: 1

    INW

    Niepełnosprawny – podejmę pracę PFRON

    Wykonam zadania : – prace administracyjne, – służby bezpieczeństwa i higieny pracy, – dozory techniczne, – p.poż, – internet, – współpraca biznesowa, – inne, … […]

    28/10/2017

    wyświetleń: 107, dzisiaj: 1

    DZIŚ NAJCZĘŚCIEJ ODWIEDZANE