Witaj, nieznajomy/a!   Rejestracja   Zaloguj się

Kelner/Kelnerka w Hiszpanii

Dane:

 • Nazwa firmy: Prostaff
 • Województwo: Dolnośląskie
 • Miejscowość: Zgorzelec
 • Rodzaj pracy: Inna praca
 • Typ pracy/umowy: Na czas określony
 • Adres: Zgorzelec
 • Telefon: 668-183-362
 • Wygasa: 18 dni, 22 godzin

Powiadom znajomego

 • Autor ogłoszenia: on 09/01/2020

  Opis:

  Poszukujemy osób na stanowisko
  Kelner/Kelnerka w Hiszpanii

  PROSTAFF to agencja pośrednictwa pracy wpisana do Rejestru KRAZ – numer wpisu 15587

  OPIS STANOWISKA:
  Poszukujemy chętnych osób do pracy na stanowisku kelner w 4 i 5 gwiazdkowych hotelach w Hiszpanii.

  Oferowane stanowiska: Kelner, barman
  WYMAGANIA:

  • Udział w rozmowie kwalifikacyjnej 22.02.2020 we Wrocławiu
  • Dyspozycyjność na minimum 2 miesiące
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz podstawowy hiszpański
  • Zdolności organizacyjne
  OFERUJEMY:
  • Wynagrodzenie od 4000 do 4500 PLN netto miesięcznie „na rękę”
  • Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie
  • Umowę o pracę z absolutnie wszystkimi świadczeniami socjalnymi
  • Ubezpieczenie
  Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRO STAFF EWA KURDZIEL z siedzibą w Zgorzelcu przy ulicy Łużyckiej 15 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.
  Prosimy o przesyłanie CV na adres biuro [małpa] prostaff [kropka] pl z dopiskiem „Kelner 22.02.2020”. Przypominamy o konieczności umieszczenia powyższej klauzuli.
  Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest PRO STAFF EWA KURDZIEL z siedzibą przy ul. Łużyckiej 15; 59-900 Zgorzelec, tel.: 668-183-362, adres e-mail: biuro [małpa] prostaff [kropka] pl
  2. Celem zbierania danych jest selekcja, a następnie rozmowy wstępne i przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego potencjalnych pracowników dla Klientów biura.
  3. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  4. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego.
  5. Dane udostępnione przez Panią/Pana będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim – firmom chcącym skorzystać oferty biura pośrednictwa pracy i przez biuro zatrudnić pracownika. Odbiorcami danych będą także instytucje upoważnione z mocy prawa.
  6. Dane udostępnione przez Panią/Pana będą podlegały profilowaniu w celu wyłonienia odpowiedniego kandydata na odpowiednie stanowisko pracy.
  7. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
  8. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 10 lat, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

  Brak tagów

  wyświetleń: 43, dzisiaj: 1

    

  Numer ogłoszenia: 4595e16df9410d4f

  Ogłoszenia

  Inne w kategorii , które mogą Cię zainteresować.

  baner- do ofert

  SUPER OFERTA OD LUTEGO DO MOBILNEGO, SAMOTNEGO SENIORA! 1300 EURO NA RĘKĘ

  Oferta nr: 5725 Wynagrodzenie: 1300 EURO Poziom znajomości Języka: Dobry Ważne Informacje: Zapewniona opieka Pflegedienst PLANOWANY TERMIN WYJAZDU: 01-02-2020 MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: Köln (Kolonia)i okolice […]

  08/01/2020

  wyświetleń: 42, dzisiaj: 1

  front_

  Prace w domu od zaraz

  Różne prace w domu na dogodnych warunkach w całym kraju bez ograniczeń co do ilości ich wyboru.Produkty są dostarczane drogą pocztową lub kurierską, wysyłamy bezpłatnie […]

  04/02/2020

  wyświetleń: 87, dzisiaj: 0

  LOGO KONIK

  PRACA W OPIECE – BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA – marcowe i kwietniowe z...

  Firma Centrum Językowe Konik Magdalena Kopacz Od 2010 roku oferuje LEGALNE i BEZPIECZNE zatrudnienie w Opiece na terenie Niemiec (oferty bez znajomości języka – PRACA […]

  15 godzin temu

  wyświetleń: 15, dzisiaj: 13