Witaj, nieznajomy/a!   Rejestracja   Zaloguj się

Dodaj ogłoszenie

Fotograf sklepowy

Dane:

 • Nazwa firmy: Clickworker
 • Województwo: Dolnośląskie
 • Miejscowość: Wrocław
 • Rodzaj pracy: Inna praca
 • Typ pracy/umowy: Samozatrudnienie
 • Adres: ul. Słupecka
 • Telefon: 512964863
 • Wygasa: 51 dni, 22 godzin

Powiadom znajomego

 • Autor ogłoszenia: on 13/02/2018

  Opis:

  Zdobądź trochę pieniędzy podczas robienia zakupów spożywczych. Szukamy ludzi, którzy byliby otwarci na wyjazdy i zrobienie kilku zdjęć w sklepach lub supermarketach w okolicy. Zdjęcia będą wykorzystywane przez naszego klienta do analizy i poprawy dostępności produktów i zakresów w sklepach.

  Wymagane umiejętności i płatności
  Potrzebujesz tylko smartfona, połączenia z Internetem i możliwości korzystania z instrukcji. Płatność zazwyczaj wynosi 5 € za sklep. Ile robisz, co robisz, zależy całkowicie od ciebie!

  Zakres projektu
  Będzie to długotrwały projekt przesyłany w nieregularnych odstępach czasu; Oznacza to, że nie będzie dostępny cały czas. Jeśli projekt nie zostanie wyświetlony bezpośrednio po zalogowaniu się do panelu zadań, sprawdź go ponownie. Będziemy także wysyłać wiadomości e-mail do pracowników po uruchomieniu projektu.

  O firmie
  Clickworker jest platformą crowdsourcingu, która dzięki wsparciu społeczności internetowej freelancerów, zwanej Clickworkers, obsługuje duże procesy biznesowe dla firm międzynarodowych.
  Mówiąc prosto, gdy firma posiada projekt, którym się opiekujemy, dzielimy je na mikro-zadania, a następnie oferujemy je użytkownikom, którzy za pomocą kliknięć mogą je wykonać i zarabiać w internecie.

  Podanie
  Zainteresowany? Proszę zarejestrować się jako Clickworker bezpośrednio na naszej stronie internetowej:

  http://www.clickworker.com/clickworker/?utm_source=NAMEOFJOBSITE&utm_medium=jobsite&utm_campaign=PL

   

  wyświetleń: 29, dzisiaj: 2

    

  Numer ogłoszenia: 8505a82b2014a0d3

  Ogłoszenia

  Inne w kategorii , które mogą Cię zainteresować.

  murarz4

  Murarze Belgia

  Podejmiemy współpracę z wykwalifikowanymi i odpowiedzialnymi murarzami ze znajomością języka niemieckiego lub angielskiego. Praca w Belgii. Opis stanowiska: • murowanie pustakami, cegłą, klinkierem, • murowanie […]

  15/02/2018

  wyświetleń: 15, dzisiaj: 1

  no-image

  PRACA

  Do Oddziału Partnerskiego SANTANDER CONSUMER BANK SA w Sokółce poszukujemy osoby na stanowisko: Doradca Kredytowy/Kasjer Od kandydatów oczekujemy: – minimum średniego wykształcenia, – łatwości w […]

  21 godzin temu

  wyświetleń: 114, dzisiaj: 14

  no-image

  Reklama na samochód, plus biznes.

  Dużo jeździsz ? Uruchom sobie stałe dodatkowe źródło dochodu. Współpraca z nową firmą leasingową oferującą wszelkie samochody na najlepszych warunkach. Tu również możliwość zdobycia w […]

  28/01/2018

  wyświetleń: 57, dzisiaj: 0

  DZIŚ NAJCZĘŚCIEJ ODWIEDZANE