Witaj, nieznajomy/a!   Rejestracja   Zaloguj się

Eurotex – taśmy transportujące i pasy napędowe

Dane:

 • Nazwa firmy: Eurotex
 • Województwo: Małopolskie
 • Miejscowość: Skawina
 • Ulica: ul. Piłsudskiego 3A
 • Telefon: 12 357 46 48
 • Strona internetowa: http://eurotexpoland.pl/
 • Rodzaj usługi: INNA
 • Wygasa: 4 godzin, 29 minut

Powiadom znajomego

 • Autor ogłoszenia: on 25/09/2017

  Opis:

  EUROTEX jest firmą specjalizującą się w dziedzinie szeroko pojętego transportu wewnętrznego oraz technice napędowej. Na rynku jesteśmy od 2005 roku, a od tego czasu udało się nam zdobyć wiedzę i doświadczenie w branży technicznej. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, podchodzących do pracy profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. Jesteśmy w stanie doradzić Państwu w doborze odpowiednich materiałów oraz rozwiązań technicznych zgodnych z obowiązującymi standardami.

  W naszej ofercie znajduje się pełen asortyment taśm przenośnikowych, pasów napędowych oraz pomocniczych materiałów eksploatacyjnych. Jesteśmy przedstawicielami firm Ammeraal Beltech, Habasit oraz BGK-Endlosband. Posiadamy również rozwiązania i towary pochodzące od producentów krajowych.

  Ponadto zajmujemy się kompleksowym utrzymaniem ruchu maszyn i linii technologicznych, jak również serwisowaniem urządzeń produkcyjnych. Stosowanie najlepszych jakościowo materiałów pozwala nam na wyeliminowanie ryzyka awarii występujących w trakcie pracy. Naszym atutem jest profesjonalizm, krótki czas realizacji zamówień, konkurencyjne ceny oraz możliwość szybkiego usunięcia awarii (prowadzimy serwis 24h).

  Nasza strona: http://eurotexpoland.pl/

  Numer ogłoszenia: 9685927e56a148cb

  Ogłoszenia

  Inne w kategorii , które mogą Cię zainteresować.

  no-image

  Noclegi w Białce Tatrzańskiej

  Odpoczynek w Białczańskim Dworku to doskonała propozycja za przystępną cenę. Nasze góry, czyste powietrze, imponująca przyroda, spokój i cisza – to wszystko oferuje Białka Tatrzańska. […]

  13/10/2017

  wyświetleń: 43, dzisiaj: 0

  LOGO JPG H&S

  Szkolenia: BHP, PPOŻ, pierwsza pomoc, wysokościowe

  H&S Training Centrum Szkoleniowe Zapraszamy na kurs Operatora wózków jezdniowych podnośnikowych (w tym tzw. widłowe, czołowe, boczne) Organizujemy również kursy na Operatorów: – wózków jezdniowych […]

  13/10/2017

  wyświetleń: 57, dzisiaj: 0

  HACCP82

  HACCP Nowy Sącz – opracuje dokumentacje

  Opracuje dokumentacje GHP/GMP , HACCP dla: – piekarni, – sklepów, – restauracji, – lodziarni,

  19/11/2017

  wyświetleń: 72, dzisiaj: 0