Witaj, nieznajomy/a!   Rejestracja   Zaloguj się

Dodaj ogłoszenie

Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Rekrutacja trwa!

Dane:

 • Województwo: Małopolskie
 • Miejscowość: Kraków
 • Ulica: ul. św. Filipa 7/8
 • Telefon: 126343250
 • Wygasa: 51 dni, 9 godzin

Powiadom znajomego

 • Autor ogłoszenia: on 13/03/2018

  Opis:

  Celem studiów jest przygotowanie słuchaczy do pracy w przedszkolu i w klasach 1-3 szkoły podstawowej. Proponowany program wyposaży uczestników w wiedzę z zakresu nowoczesnych metod pracy przedszkolnej i wczesnoszkolnej zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 17.01.2012 r. w sprawie standardów kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela (Dz.U. 2012 nr 0 poz. 131.)
  Absolwent będzie przygotowany m.in. do wspomagania rozwoju i wczesnej edukacji dzieci, podjęcia wczesnej interwencji specjalistycznej, konstruowania programów edukacyjnych, współdziałania ze środowiskiem rodzinnym dziecka, a także do twórczej pracy dydaktyczno-wychowawczej na I etapie edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego. Pozna metody i formy pracy w szkole, jak i w przedszkolu w zreformowanym systemie edukacji.Studia mają charakter kwalifikacyjny.

  Brak tagów

  wyświetleń: 12, dzisiaj: 1

    

  Numer ogłoszenia: 2655aa7b5dc6ae7d

  Ogłoszenia

  Inne w kategorii , które mogą Cię zainteresować.

  no-image

  Zapraszam na nowy blog modowy

  Zapraszam na blog thefabulouslifeofellen – znajdziesz tam opisy stylizacji, przykładowe opisy i recenzje. Każda fanka mody znajdzie tam coś dla siebie.

  08/03/2018

  wyświetleń: 32, dzisiaj: 0

  widlowy_1

  Kurs magazyniera, uprawnienia UDT wózek widłowy.

  Kurs magazyniera, uprawnienia UDT wózek widłowy. Szukasz pracy, potrzebujesz się przekwalifikować lub zwiększyć swoje umiejętności? Teraz mamy dla Ciebie specjalną ofertę. Szkolenie: Magazynier z obsługą […]

  12/02/2018

  wyświetleń: 340, dzisiaj: 0

  teleskopowa

  Kurs na wózki widłowe, ładowarki teleskopowe, IWJO, UDT. ŁÓDŹ.

  Kurs na wózki widłowe, ładowarki teleskopowe, IWJO, UDT. ŁÓDŹ. Poszukując pracy na pewno wiesz, że każdy pracodawca wymaga odbytego stażu, doświadczenia w pracy, kwalifikacji, itp. […]

  12/02/2018

  wyświetleń: 282, dzisiaj: 0