Witaj, nieznajomy/a!   Rejestracja   Zaloguj się

Animator Czasu Wolnego – Hiszpania

Dane:

 • Nazwa firmy: ProStaff
 • Województwo: Dolnośląskie
 • Miejscowość: Wrocław
 • Rodzaj pracy: Praca fizyczna
 • Typ pracy/umowy: Na czas określony
 • Adres: Zgorzelec
 • Telefon: 668183362
 • Wygasa: 31 dni, 4 godzin

Powiadom znajomego

 • Autor ogłoszenia: on 15/10/2019

  Opis:

  PROSTAFF to agencja pośrednictwa pracy wpisana do Rejestru KRAZ – numer wpisu 15587

  OPIS STANOWISKA:
  Chcesz mieć zawód, który pozwoli Ci podróżować, poznawać wspaniałych ludzi i rozwijać znajomość języków obcych? Poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku Animator Czasu Wolnego w 4 i 5 gwiazdkowych hotelach w Hiszpanii.

  Kogo szukamy? Zawsze uśmiechniętych, pełnych energii i sympatycznych osób z pomysłem na siebie, przebojowych i zmotywowanych do spełniania swoich marzeń i planów zawodowych.

  Oferowane stanowiska: Szef Animatorów, Animator Do Pracy Z Dziećmi, Animator Sportowy, Animator Instruktor Fitness, Instruktor Zumby, Choreograf, Animator Tancerz, Animator All-Rounder. Nie posiadasz doświadczenia w animacji? Nie szkodzi – najważniejszy dla nas jest uśmiech i dobra energia. W zależności od Twoich predyspozycji będziesz organizować gry i zabawy dla dzieci lub zajęcia sportowe i rekreacyjne dla dorosłych lub występy i przedstawienia taneczne.

  WYMAGANIA:
  • Udział w castingu 18.01.2020 we Wrocławiu
  • Dyspozycyjność na minimum 3 miesiące, termin wyjazdu jest ustalany indywidualnie z kandydatem
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem)
  • Poczucie humoru
  • Entuzjazm i kreatywność
  • Zdolności organizacyjne
  Doświadczenie NIE JEST KONIECZNE!!!

  OFERUJEMY:
  • Wynagrodzenie min. 4000 PLN netto miesięcznie (na rękę)
  • Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie
  • Umowę o pracę z absolutnie wszystkimi świadczeniami socjalnymi
  • Ubezpieczenie

  Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRO STAFF EWA KURDZIEL z siedzibą w Zgorzelcu przy ulicy Łużyckiej 15 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.

  Prosimy o przesyłanie CV na adres biuro [małpa] prostaff [kropka] pl z dopiskiem „Casting Animator 18.01.2020”. Przypominamy o konieczności umieszczenia powyższej klauzuli.

  Informujemy, że:
  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest PRO STAFF EWA KURDZIEL z siedzibą przy ul. Łużyckiej 15; 59-900 Zgorzelec, tel.: 668-183-362, adres e-mail: biuro [małpa] prostaff [kropka] pl
  2. Celem zbierania danych jest selekcja, a następnie rozmowy wstępne i przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego potencjalnych pracowników dla Klientów biura.
  3. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  4. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego.
  5. Dane udostępnione przez Panią/Pana będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim – firmom chcącym skorzystać oferty biura pośrednictwa pracy i przez biuro zatrudnić pracownika. Odbiorcami danych będą także instytucje upoważnione z mocy prawa.
  6. Dane udostępnione przez Panią/Pana będą podlegały profilowaniu w celu wyłonienia odpowiedniego kandydata na odpowiednie stanowisko pracy.
  7. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
  8. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 10 lat, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

  Brak tagów

  wyświetleń: 114, dzisiaj: 1

    

  Numer ogłoszenia: 6505d51243e107d8

  Ogłoszenia

  Inne w kategorii , które mogą Cię zainteresować.

  biazet montażysta 280

  Montażysta (Praca dla kobiet i mężczyzn)

  Business Care Poland Sp. z o.o. to Agencja Pracy Tymczasowej o numerze KRAZ 11044. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób do pracy na […]

  23/09/2019

  wyświetleń: 129, dzisiaj: 0

  STEELER---logo-(white)---bez-sokolka

  Blacharz-lakiernik | pomocnik lakiernika

  Firma STEELER jako autoryzowany partner blacharsko-lakierniczy Toyota w Białymstoku Zatrudni pracowników na stanowisku: lakiernik ; pomocnik lakiernika i blacharz samochodowy. Wymagane doświadczenie pracy w zawodzie […]

  14/09/2019

  wyświetleń: 278, dzisiaj: 0

  latwepisanieprac

  Szukamy osób do współpracy – serwis pomocy w pisaniu prac

  Szukamy do naszego zespołu redaktorów osób mających doświadczenie w pomocy w pisaniu prac. Piszemy z wszystkich dziedzin, głównie z tematyki ekonomicznej, oraz technicznej. Szukamy też […]

  28/10/2019

  wyświetleń: 35, dzisiaj: 0