Witaj, nieznajomy/a!   Rejestracja   Zaloguj się

Dodaj ogłoszenie

Animator Czasu Wolnego – Hiszpania

Dane:

 • Nazwa firmy: Pro-Staff
 • Województwo: Dolnośląskie
 • Miejscowość: Zgorzelec
 • Rodzaj pracy: Praca fizyczna
 • Typ pracy/umowy: Na czas określony
 • Adres: Łużycka 15
 • Telefon: 668183226
 • Wygasa: 52 dni, 16 godzin

Powiadom znajomego

 • Autor ogłoszenia: on 10/08/2018

  Opis:

  Poszukujemy osób na stanowisko
  Animator Czasu Wolnego – Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie, Baleary

  OPIS STANOWISKA:
  Chcesz mieć zawód, który pozwoli Ci podróżować, poznawać wspaniałych ludzi i rozwijać znajomość języków obcych? Poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku Animator Czasu Wolnego w 4 i 5 gwiazdkowych hotelach w Hiszpanii.

  Kogo szukamy? Zawsze uśmiechniętych, pełnych energii młodych i sympatycznych osób z pomysłem na siebie, przebojowych i zmotywowanych do spełniania swoich marzeń i planów zawodowych.

  Oferowane stanowiska: Szef Animatorów, Animator Do Pracy Z Dziećmi, Animator Sportowy, Animator Instruktor Fitness, Instruktor Zumby, Choreograf, Animator Tancerz, Animator All-Rounder. Nie posiadasz doświadczenia w animacji? Nie szkodzi – najważniejszy dla nas jest uśmiech i dobra energia. W zależności od Twoich predyspozycji będziesz organizować gry i zabawy dla dzieci lub zajęcia sportowe i rekreacyjne dla dorosłych lub występy i przedstawienia taneczne.

  WYMAGANIA:
  • Udział w castingu 08.09.2018 we Wrocławiu
  • Dyspozycyjność na minimum 3 miesiące
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem)
  • Poczucie humoru
  • Entuzjazm i kreatywność
  • Zdolności organizacyjne
  Doświadczenie oraz ukończenie kursu animatora NIE JEST KONIECZNE!!!

  OFERUJEMY:
  • Wynagrodzenie min. 3300 PLN netto miesięcznie (na rękę)
  • Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie
  • Umowę o pracę z absolutnie wszystkimi świadczeniami socjalnymi
  • Ubezpieczenie

  Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRO STAFF EWA KURDZIEL z siedzibą w Zgorzelcu przy ulicy Łużyckiej 15 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.

  Prosimy o przesyłanie CV na adres biuro [małpa] prostaff [kropka] pl z dopiskiem „Casting 08.09.2018”. Przypominamy o konieczności umieszczenia powyższej klauzuli.

  Informujemy, że:
  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest PRO STAFF EWA KURDZIEL z siedzibą przy ul. Łużyckiej 15; 59-900 Zgorzelec, tel.: 668-183-362, adres e-mail: biuro [małpa] prostaff [kropka] pl
  2. Celem zbierania danych jest selekcja, a następnie rozmowy wstępne i przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego potencjalnych pracowników dla Klientów biura.
  3. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  4. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego.
  5. Dane udostępnione przez Panią/Pana będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim – firmom chcącym skorzystać oferty biura pośrednictwa pracy i przez biuro zatrudnić pracownika. Odbiorcami danych będą także instytucje upoważnione z mocy prawa.
  6. Dane udostępnione przez Panią/Pana będą podlegały profilowaniu w celu wyłonienia odpowiedniego kandydata na odpowiednie stanowisko pracy.
  7. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
  8. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 10 lat, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

      

  wyświetleń: 14, dzisiaj: 1

    

  Numer ogłoszenia: 4735b6d592724585

  Ogłoszenia

  Inne w kategorii , które mogą Cię zainteresować.

  T2W-logo

  Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń z j. angielskim lub holenderskim

  Opis pracy: Pracując w firmie TimeTax Sp. z o.o., będziesz odpowiedzialny/a za: kalkulację podatku wg danych otrzymanych od klienta, dokonywanie rozliczeń podatku z Holandii, obsługę […]

  11/07/2018

  wyświetleń: 18, dzisiaj: 0

  logo-CDS-kolor

  Trener: Grafika Komputerowa

  Centrum Doradczo-Szkoleniowe dostarcza swoim klientom profesjonalnych usług w zakresie szkoleń, doradztwa biznesowego oraz pośrednictwa pracy. Jakość prowadzonych usług szkoleniowych ma dla nas ogromne znaczenie, stawiamy […]

  23/07/2018

  wyświetleń: 15, dzisiaj: 0

  no-image

  Praca biurowa/stażysta

  Poszukujemy stażystów do biura projektu unijnego. Warunkiem koniecznym jest odbycie 12 dniowego szkolenia z wypłatą stypendium 638 zł netto. Trzymiesięczny staż płatny 997 zł netto/mies. […]

  27/07/2018

  wyświetleń: 32, dzisiaj: 0